Kalendārs DIEVAM, DABAI, ATELPAI

 

Iznācis neparasts izdevums „Kalendārs 2016. DIEVAM, DABAI, ATELPAI”.

 
 
 
    

Izdevuma autore ir Aīda Rancāne, kas vienotā laika skaitīšanas sistēmā apvienojusi Saules un Mēness kalendārus.
Šādu laika skaitīšanas sistēmu lietojuši mūsu senči, kuri savu dzīves ritmu ir saskaņojuši ar dabas norisēm. Kalendārs ir kārtots pa savaitēm, kas ir senākās mēneša 9 dienu nedēļas. Līdz ar to katrā mēnesī ir trīs savaites un trīs tukšās dienas. Līdztekus redzama arī mūsdienās lietojamā kalendāra laika josla, kas ļauj viegli orientēties abās laika skaitīšanas sistēmās un salāgot tās.
Kalendārs ir papildināts ar tradicionālo svētku un svinamo dienu aprakstiem, kā arī ieteikumiem veiksmīgai darba un atpūtas brīžu organizēšanai. Izdevuma vizuālo risinājumu smalki un niansēti veidojusi dizaina un akvareļu autore Dārta Hofmane.

 Kalendāru var iegādāties: Latviešu mākslinieku un amatnieku veikalā "Rozes Bode" Vecrīgā, Teātra iela 4; veikaliņā "Zemenītes Sniegā" Rīgā, Kr.Barona iela 31, kā arī veikalos "Globuss" Rīgā, Ventspilī, Dobelē, Madonā, Gulbenē, Bauskā, Liepājā, Cēsīs, Jelgavā un Valmierā.
Kalendāru izdevusi Latvijas Folkloras biedrība.

Atbalsta – SIA „Medilink”, alus darītava „Labietis”, radošā apvienība „Dzīvotprieks”, AS Antalis, Autentiskās mūzikas un mākslas centrs

Informācija – dievam.dabai.atelpai@gmail.com
Latvijas Folkloras biedrība

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Uzturā čia sēklas!